Syn Kristián *9.10.2007 o 15.31 hod

Po dvoch dievčatách konečne do rodiny pribudol riadny chlap: 51 cm a 3,92 kg. Dúfam, že mi bude dobrým pomocníkom okolo domu, k čomu však bude treba prekonať ešte dlhú cestu. Verím, že sudičky mu vybrali dobré meno, lebo vybratých sme mali až - až: Adrián, Kristián, Matej. Samuel. Nakoniec sme zostali pri Kristiánovi. Čo toto meno znamená je popísané nižšie.:

Mužské meno Kristián má grécky pôvod a jeho význam je "kresťan, Kristovi zasvätený". Ak sa stretneme s nositeľmi tohto v súčasnosti na Slovensku obľúbeného krstného mena, oslovujeme ich napríklad Kris, Kristiánko.
      Kristiánovia, ktorí majú meniny 19. októbra, sú vyrovnaní, spokojní sami so sebou, otvorení a veľmi vnímaví. Uprednostňujú štúdium humanitných vied. Sú podnikaví, majú zmysel pre profesionálnu zodpovednosť, schopnosť prispôsobiť sa a veľkú predstavivosť.
      Ich životaschopnosť je dobrá, môžu mať ale sklon k nadváhe a menej pevné kosti. Kristiánov ovplyvňuje planéta Merkúr. Šťastné farby týchto mužov sú zelená, sivá, biela. Ochranné rastliny saturejka, palina, ochranné kamene zafír, sardonyx a citrín.

 

.

 

 

Potešte sa s nami J
Prajem veľa zábavy.


 

Narodenie na Kramároch  9.-13.10.2007

 


Kontakt

Moja email adresa je: milan@kodnar.sk