Dcérka Klaudia *28.10.2005 o 19.08 hod

Do rodinného pokladu nám pribudla ďalšia perla, ktorá je krásna, jemná a krehká. Verím, že jej krása sa bude iba zväčšovať, čo sa budem snažiť zachytiť na fotkách v tých správnych okamihoch. Našej druhej dcérke sme dali meno Klaudia, preto úvodom, trochu charakteristiky tohto mena:

 

Ženské meno Klaudia má latinský pôvod a v preklade znamená "chromá". S nositeľkami tohto krstného mena sa stretávame ojedinele. Klaudie sú extrovertky, ktoré vždy pozorne sledujú život okolo seba. Sú veľmi objektívne a schopné úplne sa odovzdať, obetovať všetko, čo majú, vrátane svojho života. Pri týchto povahových vlastnostiach veľmi ľahko uhádneme, že Klaudie majú ozajstný zmysel pre priateľstvo. V hĺbke svojej duše kruto pociťujú, že svet, v ktorom žijeme, je nesprávny a nič nie je príjemnejšie ako poskytnúť trochu tepla osamelej smutnej duši.

     Tieto plaché lane často majú v sebe akúsi pokoru, čo spôsobuje, že štúdium prijímajú ako vzácny dar od rodičov, ktorý treba užívať s úctou. Sú disciplinovanými študentkami a budúce povolanie vykonávajú zodpovedne.    Klaudie nikdy nestrácajú z tváre posilňujúci a uzdravujúci úsmev. Úspech vidia aj v tom, že ľudia v ich prítomnosti sú šťastní a spokojní.

      Ich životaschopnosť je zväčša vynikajúca. Bez toho, aby sa zaoberali sebou, vedia iným priniesť radosť zo života, ktorá je začiatkom každého uzdravenia. Jednako by si mali dávať pozor na obličky a pohlavné ústroje. Jedzte každý deň teplé jedlo, stravou si dopĺňajte najmä vitamíny C a E.

      Ovplyvňujú ich planéty Saturn a Urán. Ich šťastné farby sú čierna a zelená. Ochranné rastliny medovka a baza, kamene ametyst a jaspis.

 

 

Potešte sa s nami J
Prajem veľa zábavy.


 

Krstenie v Blumentáli v Bratislave  29.1.2006

Narodenie na Kramároch  29.-30.10.2005

 


Kontakt

Moja email adresa je: milan@kodnar.sk